Nowy wizerunek CIRE.pl

Opublikowano: 2 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

1 września, należący do Agencji Rynku Energii SA, portal polskiej energetyki CIRE.pl zakończył wdrożenie nowej wersji strony głównej, przy budowie której, autorzy postawili na nowoczesność i lepszą funkcjonalność.

Zmianie, w porównaniu ze starą wersją, uległo prawie wszystko. Przede wszystkim kod strony głównej został przepisany na nowoczesną technologię XHTML.

Nowa koncepcja rozmieszczenia poszczególnych elementów ma na celu przyspieszenie wyszukiwania wybranych informacji, zmniejszenie ilości linków, a co się z tym wiąże, wyeksponowanie najważniejszych zasobów portalu. Każdy z użytkowników, korzystając z dynamicznie budowanych tematycznych zakładek serwisu informacyjnego (kraj, świat, energetyka, ciepłownictwo, gazownictwo), może przeglądać najbardziej interesujące go zakresy informacji.

Nowa wersja strony głównej portalu wprowadza go w szereg serwisów budowanych w oparciu o najnowocześniejsze technologie i zgodnie z najnowszymi trendami. O tego momentu powinien on stać się dla użytkowników jeszcze przyjaźniejszy i łatwiejszy w odbiorze.

CIRE.pl jest funkcjonującym od 1998 roku największym polskim portalem rynków energii. Jego głównymi celami są dostarczanie aktualnych, obiektywnych, wyczerpujących oraz powszechnie dostępnych informacji ze świata energetyki. Właścicielem portalu jest Agencja Rynku Energii S.A.

http://www.cire.pl

Sylwester KozakNowy wizerunek CIRE.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.