Nowy wizerunek ORFE S.A. w sieci

Opublikowano: 18 marca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Super Media opracowała nowy serwis internetowy firmy ORFE S.A. – jednego z największych dystrybutorów leków i preparatów medycznych w Polsce. Jest to kolejny projekt internetowy Super Media wykonany dla branży farmaceutycznej.

Pod adresem orfe.pl można znaleźć szereg użytecznych informacji dotyczących samej firmy, jak również szerokiej oferty produktowej. Zaletą opracowanego serwisu jest przejrzysty układ strony oraz łatwa nawigacja, umożliwiające szybki dostęp do szukanych informacji. Dodatkową funkcjonalnością jest moduł do składania zamówień oraz możliwość otrzymywania bieżących informacji, w tym także informacji o aktualnych promocjach, za pośrednictwem newslettera.

Warto dodać, iż strony są utrzymywane w Centrum Hostingowym Super Media. Wdrożenie witryny dla firmy ORFE S.A. zostało oparte na aplikacji Content Manager – autorskim systemie opracowanym przez pracowników Super Media, który w zdecydowany sposób ułatwia zarządzanie nie tylko treścią, ale również grafiką na stworzonej stronie.

Content Manager 2.0 jest rozwiązaniem ułatwiającym proces zarządzania tekstem oraz grafiką prezentowaną na stronie. Dotychczas w tej technologii wykonano m.in. serwisy internetowe: ACP PHARMA S.A (www.acppharma.pl), BPH PBK (www.bphpbk.pl), Głównego Urzędu Ceł (www.guc.gov.pl), Cadena S.A. (www.cadena.pl), Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza (www.dabrowa-gornicza.pl), Konfederacji Pracodawców Polskich (www.kpp.org.pl) oraz firmy HADOR (www.inforbud.pl).

http://www.orfe.pl
http://www.supermedia.pl

Sylwester KozakNowy wizerunek ORFE S.A. w sieci

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.