Nowy wortal dla osób budujących

Opublikowano: 26 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Projekt twórców e-dach.pl i e-izolacje.pl wypełnił niszę tematyczną i stał się vademecum informacji dla każdego kto buduje lub planuje rozpocząć budowę. Na początku 2005 roku dołączył do nich trzeci portal e-instalacje.pl, który w całości poświęcony jest instalacjom w budownictwie mieszkaniowym.

Zamierzenie autorów projektu było podobne jak przy tworzeniu poprzednich serwisów – stworzenie miejsca w Internecie z kompletną informacją w wąskim zakresie tematycznym, tym razem w obrębie instalacji – wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, elektrycznych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, specjalnych, nietypowych i składających się na bezpieczny i inteligentny dom – poruszane są wszystkie tematy.

Użytkownicy mają bezpośredni dostęp do szkoleń, terminów targów związanych z budownictwem oraz norm prawnych. Łatwa nawigacja i czytelny układ serwisów zapewnia szybkie dotarcie do interesujących tematów.

Portale są adresowane do osób budujących i remontujących dom, firm budowlanych poszukujących materiałów dla swoich realizacji, wykonawców pragnących się doskonalić, uczniów szkół budowlanych i studentów.

Serwisy są interaktywne poprzez forum i serwis ogłoszeniowy. Za ich pośrednictwem można wymieniać się doświadczeniami z innymi osobami budującymi domy, znaleźć wykonawcę, kupić, sprzedać, zamienić lub odstąpić materiały budowlane.

http://www.e-instalacje.pl

Sylwester KozakNowy wortal dla osób budujących

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.