Nowy wortal dla osób budujących

Projekt twórców e-dach.pl i e-izolacje.pl wypełnił niszę tematyczną i stał się vademecum informacji dla każdego kto buduje lub planuje rozpocząć budowę. Na początku 2005 roku dołączył do nich trzeci portal e-instalacje.pl, który w całości poświęcony jest instalacjom w budownictwie mieszkaniowym.

Zamierzenie autorów projektu było podobne jak przy tworzeniu poprzednich serwisów – stworzenie miejsca w Internecie z kompletną informacją w wąskim zakresie tematycznym, tym razem w obrębie instalacji – wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, elektrycznych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, specjalnych, nietypowych i składających się na bezpieczny i inteligentny dom – poruszane są wszystkie tematy.

Użytkownicy mają bezpośredni dostęp do szkoleń, terminów targów związanych z budownictwem oraz norm prawnych. Łatwa nawigacja i czytelny układ serwisów zapewnia szybkie dotarcie do interesujących tematów.

Portale są adresowane do osób budujących i remontujących dom, firm budowlanych poszukujących materiałów dla swoich realizacji, wykonawców pragnących się doskonalić, uczniów szkół budowlanych i studentów.

Serwisy są interaktywne poprzez forum i serwis ogłoszeniowy. Za ich pośrednictwem można wymieniać się doświadczeniami z innymi osobami budującymi domy, znaleźć wykonawcę, kupić, sprzedać, zamienić lub odstąpić materiały budowlane.

http://www.e-instalacje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top