Nowy zarząd TPG

Opublikowano: 26 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Krakowska firma internetowa The Polished Group SA (TPG) poinformowała o zmianach w zarządzie spółki. Dotychczasowy jednoosobowy zarząd, reprezentowany przez Stanisława Lewaka, został zastąpiony zarządem dwuosobowym, w skład którego weszli pan Stanisław Lewak i Wojciech Cipkowski – obaj w funkcji Członka Zarządu.

Stanisław Lewak to założyciel The Polished Group. Kieruje on działalnością tej firmy od momentu jej powstania w 1993 roku.
Wojciech Cipkowski wywodzi się z Prokom Software SA, gdzie pracuje od 1991 roku. Ostatnio zajmował się synergią spółek internetowych w grupie Prokom Internet SA.

Rozszerzenie składu zarządu TPG ma służyć zacieśnieniu współpracy pomiędzy The Polished Group i Prokomem w ramach grupy kapitałowej Prokom. Nowy zarząd TPG ma opracować oraz wdrożyć program restrukturyzacji przedsiębiorstwa, który umożliwi jak najszybsze osiągnięcie progu rentowności firmy.

http://www.tpg.pl

Sylwester KozakNowy zarząd TPG

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.