Numer dostępowy z wartością dodaną

Pod numerem telefonicznym 0 20 9280 działa NumerNet – alternatywny numer dostępowy do Internetu. Koszt połączenia jest taki sam, jak w przypadku TP SA. NumerNet korzysta z infrastruktury Energis Polska, co gwarantuje bezpieczeństwo, wysoką jakość usług i szybszy dostęp do zagranicznych stron www. Łącząc się z Internetem za pośrednictwem NumerNetu użytkownicy mogą dodatkowo korzystać z usług dodanych.

NumerNet dostępny jest na terenie całej Polski dla wszystkich, którzy posiadają komputer, modem (analogowy lub ISDN) i linię telefoniczną. Operator chce przekonać do korzystania z numeru dostępowego 0 20 9280 oferując potencjalnym użytkownikom więcej niż zwykłe połączenie wdzwaniane.

Bezpieczeństwo
Duży nacisk w NumerNecie został położony na bezpieczeństwo. W celu zapobiegania przełączeniom na numery 0-700 stworzony został program NumerNet Konektor. Dostępny jest za darmo na stronach www.numernet.pl Program rejestruje czas połączeń, dzięki czemu każdy ma wgląd do zestawienia kosztów i czasu przebywania w Internecie. Nieaktywne przez 20 minut połączenia są automatycznie rozłączane w celu ochrony przed nadmiernymi kosztami generowanymi przez niepotrzebne, długotrwałe połączenia.

Poczta
Każdy korzystający z połączeń NumerNet ma możliwość założenia bezpłatnego konta pocztowego o pojemności 100 MB. To jedna z największych skrzynek pocztowych oferowanych bezpłatnie. Połączenia z serwerem poczty są realizowane za pomocą szyfrowanego protokołu, co zapobiega przechwycaniu maili przez innych.

NumerNet oferuje swoim użytkownikom dostęp do wielu serwisów partnerskich. Zamknięte dla innych użytkowników serwisy gier i konkursów, gier online, dowcipów, serwisy randkowe, bezpłatne sondy i wiele innych dostępne są bezpłatnie po połączeniu przez 0 20 9280.

http://www.numernet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry