NumerNet Konektor antydialerowy

Operator numeru dostępowego 0 20 9280 – NumerNet udostępnia internautom bezpłatny program antydialerowy NumerNet Konektor. Program gwarantuje bezpieczne modemowe połączenia z Internetem i zapobiega przełączaniu na wysokopłatne numery dostępowe, co może mieć miejsce za pośrednictwem dialerów instalujących się samoistnie w komputerach podczas serfowania po Internecie.

Program skutecznie blokuje wszelkie próby zmiany połączenia i informuje o nich użytkownika. Dodatkowo, zawsze podczas łączenia z Internetem w oknie programu wyświetlana jest nazwa połączenia oraz numer z jakim jest połączony modem użytkownika.

NumerNet-Konektor pozwala również na bieżąco monitorować czas spędzony w Internecie. Zawiera szczegółowy wykaz wszystkich sesji wraz z wybieranymi numerami oraz czasami połączeń. Pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek w postaci wysokiego rachunku telefonicznego.

Program nie narzuca konieczności używania jakiegokolwiek numeru dostępowego. Użytkownik może samodzielnie dodawać i używać również innych numerów.
Istnieje możliwość konfiguracji programu w zależności od preferencji użytkownika. Można m. in. ustawiać adresy ulubionych serwisów, czy czas po jakim mają być przerwane nieaktywne połączenia.

Dla użytkowników NumerNet, korzystanie z serwisów przygotowanych specjalnie dla nich jest premiowane. Każdy może założyć bezpłatne konto pocztowe wielkości 100 MB, konto WWW – 20 MB, oraz może korzystać z Bank-Marketu – serwisu przeznaczonego wyłącznie dla użytkowników NumerNet. Osoby korzystające z Bank-Marketu za połączenia z Internetem gromadzą punkty, które mogą wymieniać na nagrody, m. in.: produkty sponsora serwisu – firmy Logitech – bezprzewodowe klawiatury, myszki, kamery internetowe, aparaty cyfrowe, wysokiej klasy komputerowe zestawy audio.

http://www.numernet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top