o2 Newsy już na iOS

Opublikowano: 16 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Od aplikacji mobilnej wyświetlającej informacje powinniśmy przede wszystkim oczekiwać dopasowania do telefonu, ze szczególnym uwzględnieniem poruszania się pomiędzy informacjami. Czy aplikacja o2 Newsy spełni te oczekiwania?

o2 Newsy nie jest rewolucyjne, jest wygodne i przejrzyste czyli takie jak powinno być. Aplikacja przedstawia informacje z serwisów Grupy o2.pl – Sfora, Sportfan, Pudelek, Pejcz, Hotmoney, FilmTok, Autokrata, Luxlux, Snobka, Kimono.

Po uruchomieniu aplikacji pojawia się krótki samouczek i możemy właściwie zaczynać przeglądać wiadomości. Informacje mogą pochodzić ze wszystkich serwisów lub z wybranych przez nas. Dodatkowo możemy każdą informację wysłać do Twittera, Facebooka lub programu pocztowego. Czy czegoś brakuje? Jeśli byłbym aktywnym użytkownikiem serwisów o2.pl chciałbym na pewno w tej aplikacji mieć możliwość sprawdzenia swojej poczty.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z App Store.

Sylwester Kozako2 Newsy już na iOS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.