o2.pl uruchamia serwis coverstory.pl

Gwiazdy, bulwar i moda. Co zrobią dla „5 minut sławy”? Slogan coverstory.pl to kwintesencja najnowszego serwisu portalu o2.pl.

Coverstory.pl ma odmienny profil niż większość serwisów plotkarskich na rynku. Kierowany jest do wymagającego czytelnika, flirtuje z modą i lifestylem. Nie obawia się jednak pokazać pazura – celem Redakcji jest komentarz, a nie tylko suchy opis rzeczywistości.

Na coverstory.pl składają się trzy działy: News/hot or not – wykorzystuje znaną i popularną formułę mixu najnowszych wiadomości i plotek z życia gwiazd; Co słychać na mieście – ma być jednym z podstawowych wyróżników serwisu, pójściem w stronę publicystyki i diagnozy społecznej; Fotosy to ukłon w stronę kolorowej prasy kobiecej. W tym dziale prezentowane będą najciekawsze sesje zdjęciowe gwiazd. Serwis wyróżniają analityczne i stonowane oceny oraz komentarze Redakcji.

Rafał Werczyński – redaktor naczelny zapowiada prowadzenie dialogu nie tylko z czytelnikami, ale także z samymi gwiazdami: „Jesteśmy przyzwyczajeni do skandali i plotek. Przełom, jaki dokonał się w stosunku zwykłych ludzi do celebrities, między innymi dzięki publikacjom Pudelka, miał duży wpływ na nas wszystkich. Teraz chcemy pójść o krok dalej – z dystansem do redakcyjnej roli opisywać życie ludzi sławnych i prowadzić z nimi otwarty dialog. Interesują nas ich motywacje i cele – jak wiele można poświęcić dla pięciu minut sławy?

www.coverstory.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top