o2.pl uruchamia serwis coverstory.pl

Gwiazdy, bulwar i moda. Co zrobią dla „5 minut sławy”? Slogan coverstory.pl to kwintesencja najnowszego serwisu portalu o2.pl.

Coverstory.pl ma odmienny profil niż większość serwisów plotkarskich na rynku. Kierowany jest do wymagającego czytelnika, flirtuje z modą i lifestylem. Nie obawia się jednak pokazać pazura – celem Redakcji jest komentarz, a nie tylko suchy opis rzeczywistości.

Na coverstory.pl składają się trzy działy: News/hot or not – wykorzystuje znaną i popularną formułę mixu najnowszych wiadomości i plotek z życia gwiazd; Co słychać na mieście – ma być jednym z podstawowych wyróżników serwisu, pójściem w stronę publicystyki i diagnozy społecznej; Fotosy to ukłon w stronę kolorowej prasy kobiecej. W tym dziale prezentowane będą najciekawsze sesje zdjęciowe gwiazd. Serwis wyróżniają analityczne i stonowane oceny oraz komentarze Redakcji.

Rafał Werczyński – redaktor naczelny zapowiada prowadzenie dialogu nie tylko z czytelnikami, ale także z samymi gwiazdami: „Jesteśmy przyzwyczajeni do skandali i plotek. Przełom, jaki dokonał się w stosunku zwykłych ludzi do celebrities, między innymi dzięki publikacjom Pudelka, miał duży wpływ na nas wszystkich. Teraz chcemy pójść o krok dalej – z dystansem do redakcyjnej roli opisywać życie ludzi sławnych i prowadzić z nimi otwarty dialog. Interesują nas ich motywacje i cele – jak wiele można poświęcić dla pięciu minut sławy?

www.coverstory.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry