Oceń wykładowcę – nowy serwis

Opublikowano: 4 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Nowy serwis internetowy, ocen.pl umożliwia studentom dokonywanie ocen swoich wykładowców i pomaga wybrać prowadzących zajęcia. W bazach witryny znajdują się wszystkie polskie uczelnie, a internauci mogą dodawać nazwiska swoich nauczycieli, komentować prowadzone przez nich wykłady i ćwiczenia, a także oceniać ich w sześciu wybranych kategoriach.

Chociaż strona powstała niedawno, oceniono w niej już blisko 10 tysięcy wykładowców. Na witrynie można przeglądać rankingi profesorów, a także uczelni, zestawione w oparciu o różne kryteria.

Twórcy witryny swoje dzieło traktują poważnie i zapowiadają, że niekulturalne wpisy będą usuwane, a każdy wykładowca będzie miał prawo zablokowania komentarzy na swój temat (co będzie jednak uwidocznione na stronie).

http://www.ocen.pl

Sylwester KozakOceń wykładowcę – nowy serwis

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.