Ochrona antywirusowa za 39 PLN

Opublikowano: 7 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Veracomp, autoryzowany dystrybutor rozwiązań Computer Associates, jako jedyny w Polsce oferuje ekonomiczną wersję oprogramowania eTrust Antivirus. Wielofunkcyjne, zaawansowane oprogramowanie antywirusowe dotychczas adresowane było do dużych firm i korporacji. Najnowsza propozycja Computer Associates skierowana jest do małych firm i użytkowników domowych.

eTrust Antivirus łączy w sobie funkcje zarządzania, raportowania i alarmowania. Jest zaawansowanym narzędziem do zwalczania wirusów komputerowych, koni trojańskich i wszelkiego rodzaju złośliwego kodu. Umożliwia aktualizację bazy wirusów za pomocą sieci Internet. Dzięki wersji ekonomicznej eTrust Antivirus użytkownicy otrzymają zaawansowane narzędzie w bardzo atrakcyjnej cenie. Sugerowana cena detaliczna netto dla jednego użytkownika wynosi jedynie 39 zł.

Wraz z oprogramowaniem użytkownicy otrzymają również wieczystą licencję oraz bezpłatną aktualizację szczepionek. Szczepionki aktualizowane są codziennie, a cyfrowy podpis gwarantuje ich autentyczność. Pozwala to uniknąć sytuacji zaatakowania systemu poprzez podrobienie szczepionki.

eTrust Antivirus wyposażone zostało w zaawansowane mechanizmy wykrywające wirusy. Dzięki nim rozpoznaje nowe wirusy, które nie zostały jeszcze umieszczone w bazach programów antywirusowych. Chroni również przed wirusami roznoszonymi w załącznikach poczty elektronicznej oraz apletach Javy i ActiveX.

http://www.veracomp.pl

Sylwester KozakOchrona antywirusowa za 39 PLN

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.