Ochrona informacji w działalności finansowej

Poufne dane należące do firm stają się dziś coraz cenniejszym towarem na czarnym rynku. Luki w zabezpieczeniach, oraz nieuwaga pracowników daje pole do popisu hakerom oraz przestępcom gospodarczym. O tym, jak brak stosownych metod zabezpieczeń informacji może zaszkodzić firmie, przekonują doświadczenia kluczowych firm sektora finansowego w ostatnich miesiącach.

Ochrona informacji w działalności finansowejZaproszeni Eksperci zapoznają uczestników konferencji z potencjalnymi zagrożeniami oraz metodami ich minimalizacji. Wskazane zostaną zasady, jakie należy wprowadzić do firmy, aby uniknąć zagrożeń płynących z niedostosowania się do wymogów prawnych i technicznych.

Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć jak krok po kroku wdrożyć System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISMS) na podstawie normy ISO 27001, która uwzględnia specyfikę sektora finansowego. Prawnicy przedstawią najnowsze regulacje prawne, bez znajomości których można narazić firmę na straty finansowe, ale przede wszystkim na utratę dobrego wizerunku.

W warunkach wysokiej konkurencyjności największymi dobrami firmy są jej pracownicy oraz posiadane informacje. Warsztat „Ochrona Informacji w Działalności Finansowej” z pewnością pozytywnie wpłynie na Państwa postrzeganie i rozumienie wagi bezpieczeństwa teleinformatycznego, fizycznego, osobowego i prawnego.

Data i lokalizacja:

24-25 lutego 2009 r.
Business Centre Club,
Warszawa, 
Pałac Lubomirskich,
 Plac Żelaznej Bramy 10

Więcej informacji pod tym adresem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry