Odmień swoje wnętrze z OutletMeblowy.pl

Opublikowano: 21 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sklep internetowy OutletMeblowy.pl wystartował właśnie z konkursem, w którym do wygrania jest, m.in., bon o wartości 50% zakupionego towaru oraz wiele innych nagród.

OutletMeblowy.pl wystartował z konkursem skierowanym do wszystkich tych, którzy dokonają zakupu, a następnie prześlą zdjęcie zakupionych mebli (dodatków) zaaranżowanych w swoim wnętrzu. Autor najlepszego zdjęcia zostanie nagrodzony bonem o wartości 50% zakupionego towaru, do wykorzystania przy następnych zakupach. Inne nagrody i szczegółowy regulamin konkursu znajdują się na stronie www.outletmeblowy.pl/konkurs/.

„Cieszymy się rosnącą popularnością naszego sklepu, OutletMeblowy.pl. Zakupów dokonuje u nas coraz więcej użytkowników, sporo Klientów wraca po następne zakupy. Poprzez konkurs chcemy pokazać wszystkim, którzy nam zaufali, że mamy im do zaoferowania coś więcej. Mamy nadzieję na liczny udział w konkursie i czekamy z niecierpliwością na wyłonienie zwycięscy.” – mówi Tomasz Krzemiński, Manager Zarządzający OutletMeblowy.pl.

Konkurs Outletu Meblowego organizowany jest przy współpracy z agencją interaktywną AMP Media. Działaniom konkursowym będzie towarzyszyła kampania promocyjna w Internecie.

Outlet Meblowy to sklep internetowy z szeroką ofertą mebli i dodatków aranżacji wnętrz w atrakcyjnych cenach – jest to prawdziwy raj dla łowców okazji. Znajdziemy w nim, m.in., takie marki, jak: Kler, Klose, Ciacci, Calligaris, a obniżki cen sięgają aż do 70%.

www.outletmeblowy.pl

Hanna LaskowskaOdmień swoje wnętrze z OutletMeblowy.pl

Podziel się!

O autorze

hania