Odmienione Forum na Gery.pl

Serwis forum.Gery.pl jest jednym z większych forów internetowych w polskiej sieci. Forum to odwiedza miesięcznie ponad 100 tysięcy unikalnych użytkowników.

– Ponieważ Forum jest jednym z popularniejszych serwisów portalu Gery.pl, to zdecydowaliśmy, że dokonamy zmian, czyniących jego formułę jeszcze bardziej atrakcyjną. W ten sposób narodziła się myśl, aby użytkownik sam mógł wybierać sobie szatę graficzną. Wiele forów ma tę opcję, ale jej nie wykorzystuje – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl. – Jesteśmy pewni, że przypadnie ona do gustu użytkownikom zwłaszcza, że zarzucano nam już niejednokrotnie za bardzo stonowaną kolorystykę – dodaje Gerard Grech.

Nowe forum wykorzystuje ponadto zaawansowany skrypt, który pozwala na dużo bardziej rozwiniętą budowę drzewka postów w dyskusji na forum. Dzięki przyjęciu tego rozwiązania znacznie poprawiła się nawigacja w obrębie forum, użytkownicy dużo łatwiej mogą znaleźć interesujący ich temat i włączyć się do – częstokroć bardzo gorącej – dyskusji.

– Każde forum może mieć duże, niezależne podfora. Przy dużej ilości tematów taka zmiana struktury forum okazała się koniecznością, bowiem znacznie ułatwia poruszanie się wśród bardzo licznych tematów poruszanych w dyskusji. Nasi użytkownicy mogą teraz bez długich poszukiwań znaleźć interesujący ich wątek i włączyć się do rozmowy – uzupełnia Gerard Grech.

http://forum.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top