Odnowiony Senior.pl

Senior.pl portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach, znacząco zmienił design całego serwisu. Zmodernizowano układ graficzny serwisu, skorygowano też nieznacznie nawigację i funkcjonalność portalu, ze szczególnym uwzględnieniem jego części społecznościowej.
Nowy design strony głównej ma na celu poprawę czytelności serwisu i uczynienie go bardziej przyjaznym dla użytkowników. W nowym układzie serwisu zostały uwydatnione działy chętnie odwiedzane przez użytkowników, zawierające informacje traktujące o aktywnym spędzaniu Jesieni Życia, prezentujące dynamiczny i otwarty styl życia będący w zasięgu polskich Seniorów.

– Zmiany, które obecnie wprowadzamy, są odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez naszych użytkowników oraz ewoluujące wymagania Internautów. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników zdecydowaliśmy się na zmianę wyglądu i drobne korekty w systemie nawigacji po serwisie – mówi Grzegorz Gacki, redaktor naczelny Senior.pl. – Modernizacja ma również przyczynę w rosnącej popularności portalu. Odwiedza nas już ponad 10 tysięcy osób dziennie, zaś miesięczna oglądalność przekroczyła już zdecydowanie 2 miliony stron, co oznacza, że w segmencie serwisów adresowanych do osób dojrzałych zostaliśmy krajowym liderem. Przy stale rosnącej liczbie zarówno użytkowników jak i odsłon optymalizacja nawigacji po witrynie stała się więc niezbędna – dodaje Grzegorz Gacki.

W zmodernizowanym układzie serwisu Senior.pl szczególne miejsce znalazła dynamicznie rozwijająca się część społecznościowe, będąca internetową platformą wymiany poglądów i dyskusji użytkowników portalu.

– Serwisy społecznościowe w portalu są naszym “oczkiem w głowie”. To właśnie poprzez nie chcemy falsyfikować stereotypy opisujące Seniorów. Nasi użytkownicy nie boją się żadnych tematów, a szerokiego spektrum tematów i otwartości rozmów mogą im pozazdrościć nawet dwudziestolatkowie. Wyróżnikiem dyskusji prowadzonych przez naszych jest też niewątpliwie bardzo wysoka kultura osobista, widać po nich starą, dobrą szkołę savoir-vivre’u, obecnie niestety praktycznie zanikającą – mówi Grzegorz Gacki. – Uwydatniamy również działy serwisu propagujące aktywny styl życia Seniorów. Chcemy pokazywać wszystkie uroki życia po pięćdziesiątce, nowe szanse pojawiające się wraz z dojrzałością. Chcemy prezentować naszym użytkownikom aktywny styl życia, który jest w zasięgu ręki – wyjaśnia redaktor naczelny Senior.pl.

Nowy układ strony głównej został ustalony po przeprowadzeniu gruntownych analiz funkcjonalności a także ankiet wśród użytkowników portalu Senior.pl. W kolorystyce nowej szaty graficznej serwisu zostały uwzględnione specyficzne Seniorów, wynikające ze zmian postrzegania barw, nadchodzących wraz z dojrzałym wiekiem.

www.senior.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry