Odnowiony serwis Hasbro rusza na podbój Internetu

Opublikowano: 4 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

31 marca wystartowała całkiem nowa wersja serwisu internetowego firmy Hasbro – jednego z największych producentów zabawek na świecie i czołowych reklamodawców w branży. Zmianie uległa przede wszystkim oprawa graficzna oraz funkcjonalność serwisu. hasbro.pl to kolorowa, pełna ciekawych informacji strona nie tylko dla najmłodszych…

Jest to serwis informacyjny, skierowany do konsumentów – dzieci i ich rodziców, ale nie tylko. Znajdują się tam przede wszystkim wyczerpujące informacje o grach i zabawkach Hasbro dostępnych w Polsce, opatrzone zdjęciami. Produkty rozmieszczone są według marek, ale można wyszukiwać je także np. według kategorii wiekowych. Dobrze skonstruowana wyszukiwarka umożliwia szybkie dotarcie do konkretnej informacji. Na stronie jest również bardzo przydatny ’Doradca prezentu' – wyszukuje prezenty według wieku oraz liczby graczy, dla których gra (lub zabawka) jest przeznaczona.

Na uruchomienie czeka sekcja rozrywkowa, gdzie będzie można zagrać w gry on-line, ściągnąć wygaszasz ekranu lub wysłać kartkę internetową. Być może zostanie również uruchomiony dział z telewizyjnymi reklamami Hasbro.

Jest także osobny dział z listą sklepów, w których można kupić zabawki Hasbro. Lista będzie na bieżąco uaktualniana.

W dziale Nowinki – informacje o bieżących promocjach, kampaniach reklamowych oraz wszelkich akcjach organizowanych przez Hasbro.

http://www.hasbro.pl

Sylwester KozakOdnowiony serwis Hasbro rusza na podbój Internetu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.