Odnowiony vtrip.pl

Z myślą o nadchodzącym sezonie portal turystyczny Virtual Trip vtrip.pl zmienił swoje oblicze oraz przygotował bogaty wybór ofert dla miłośników aktywnego wypoczynku.

“Zmiana portalu VTrip.pl to znak czasu. W ostatnich latach wirtualny rynek usług turystycznych uległ zmianie, a potrzeby użytkowników ukształtowały się”. – twierdzi Piotr Kluczewski, Dyrektor Marketingu AMP Media. “Dotychczasowa działalność VTrip.pl była milowym krokiem w rozwoju polskiej turystki internetowej, myślę, że będzie tak i teraz. Dostosowując się do dzisiejszych potrzeb wprowadzamy VTrip.pl z myślą o zdobyciu poważnych udziałów w rynku”.

Pomysł stworzenia przedsięwzięcia z dziedziny internetowej turystyki narodził się na początku 1998 roku. Kilka miesięcy później powstał pierwszy w polskim Internecie portal turystyczny www.vtrip.pl. Trip – bo tak brzmiała ówczesna nazwa portalu, został założony przez trzy osoby: Adama Nowaka, Macieja Żmijewskiego oraz Piotra Kluczewskiego.

Rok później dynamicznym rozwojem portalu zaczyna zajmować się działająca na rynku usług internetowych Agencja Interaktywna AMP Media, która dokonuje korekt w strategii rozwoju portalu. Od tej chwili portal działał pod nową nazwą – VTrip.pl.

Obecnie VTrip.pl to kompletnie nowy portal turystyczny stworzony w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz narzędzia do planowania wypoczynku. Wychodząc naprzeciw ukształtowanym już potrzebom użytkowników, VTrip.pl oferować będzie na początku propozycje trzech touroperatorów: Ecco Holiday, Axel, Time Travel. Ich łączna oferta obejmuje około kilku tysięcy rozmaitych imprez turystycznych, które będzie można przeglądać dzięki wyszukiwarce ofert.

Operatorem systemu rezerwacji ofert na portalu jest B.P. Kontynent. Ponadto VTrip.pl zawiera część informacyjną: od wiadomości turystycznych, przez obszerny Katalog stron WWW, reportaże, po prognozy pogody czy przegląd prasy. VTrip.pl nie jest tylko i wyłącznie typowym biurem podroży, jest niezależnym portalem turystycznym, gdzie miłośnicy turystyki mogą znaleźć wiele cennych informacji, porad czy wskazówek na temat aktywnego wypoczynku.

Portal VTrip.pl będzie umożliwiał kupno biletów lotniczych online na niemal wszystkie oferowane połączenia na świecie. Rezerwacji i opłat kartą kredytową będzie można również dokonywać już wkrótce. Portal ma zarabiać przede wszystkim na prowizjach od sprzedanych imprez turystycznych i biletów, a w mniejszym stopniu również na reklamie.

http://www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry