Odpoczne.pl w zimowej szacie

W sezonie zimowym internetowe biuro podróży Odpoczne.pl zostało udostępnione w nowej odsłonie oraz dodatkowej domenie – Zima.Odpoczne.pl. W serwisie w okresie znaleźć można kilkadziesiąt tysięcy ofert na zimowe wyjazdy organizowane przez największych touroperatorów, a niemal każdego dnia dodawane są nowe propozycje.

W nowej wersji serwisu Odpoczne.pl znalazły się dodatkowe oferty wycieczek z wyszczególnieniem najbardziej popularnych regionów narciarstwa w: Austrii, Francji, Niemczech, na Słowenii, Szwajcarii oraz we Włoszech. Na stronie Zima.Odpoczne.pl internauci odnajdą również przewodnik po stokach narciarskich oraz przydatne porady dla wyjeżdżających.

– Polacy coraz chętniej spędzają święta Bożego Narodzenia na stokach i mimo groźby kryzysu gospodarczego nie rezygnują z zimowych wyjazdów – mówi Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o. – Na tygodniowy wyjazd na narty do Austrii trzeba przeznaczyć średnio ok. 1 200 zł, a w przypadku Włoch 1 700 zł na osobę. Aby ułatwić naszym użytkownikom przeglądanie szerokiej oferty zimowej, zdecydowaliśmy się na uruchomienie dodatkowego serwisu, pozwalającego na znaczne skrócenie czasu potrzebnego do wyszukania interesującej nas wycieczki – dodaje Olczykowski.

Zimowe Odpoczne.pl zyskało nowy niebiesko-biały layout strony i dodatkowe reklamy ofert turystycznych. Na stronie internauci odnajdą również więcej informacji o samym serwisie i dodatkowe usługi.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top