Odświeżony Lakron.pl

Opublikowano: 26 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Lakron Polska uruchomiła nową witrynę www. Celem przebudowy serwisu była zmiana wizerunku firmy i umożliwienie nawiązywania bardziej interaktywnych kontaktów z Klientami.

Oprócz zmiany koncepcji graficznej i funkcjonalnej, w serwisie pojawiły się nowe sekcje tematyczne i nowe formy komunikacji z użytkownikami. Odwiedzający mogą zaprenumerować firmowy newsletter dostarczający użytecznych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz przejrzeć aktualne parametry ekonomiczne w sekcji „BiznesInfo”.

W celu zapewnienia Klientom szybkiego kontaktu z firmą stworzono formularze zapytań ofertowych oraz prośby o kontakt („Oddzwonimy”, „Spotkajmy się”). Serwis ma być stale poszerzany o nowe narzędzia i rubryki tematyczne traktujące o zagadnieniach prawno-podatkowych.

„Chcemy, aby nasza strona internetowa była podstawowym kanałem komunikacji z klientami. W planach na rok 2002 położyliśmy szczególny nacisk na rozwój działalności internetowej wiedząc, że coraz więcej odbiorców naszych usług chce pozyskiwać informacje tą drogą.” – powiedziała Agnieszka Szwaj, Szef Zespołu Marketingu i Reklamy Lakron Polska.

http://www.lakron.pl

Sylwester KozakOdświeżony Lakron.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.