Odświeżony serwis Infoeu.pl

Opublikowano: 15 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Po blisko roku funkcjonowania, serwis Infoeu.pl odświeżył swój wizerunek, oraz poszerzył zakres prezentowanych informacji.
Z serwisu oferującego głównie informacje o rynku domen .EU, Infoeu.pl przeobraził się w wortal poświęcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Pojawiły się informacje o funduszach strukturalnych, Programach Operacyjnych UE, e-rozrywce, e-reklamie oraz poradniki dotyczące funkcjonowania współczesnej firmy w Internecie. W dziale „Prawo Nowych Technologii” można pobrać kilkanaście najważniejszych dokumentów prawnych dotyczących m.in. rynku telekomunikacyjnego i innowacji w biznesie.

– Serwis stał się swego rodzaju poradnikiem „unijno-technologicznym”. Będzie dobrym narzędziem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowych technologii i innowacji w unijnym biznesie – przekonuje Monika Kidyba z redakcji Infoeu.pl. Informacje serwisu powstają w oparciu o monitoring komunikatów unijnych i krajowych, publikowanych m.in. przez administrację publiczną.

www.infoeu.pl

Hanna LaskowskaOdświeżony serwis Infoeu.pl

Podziel się!

O autorze

hania