oFeminin.pl już w Polsce

AuFeminin.com we współpracy z Axel Springer Polska uruchomił w grudniu portal kobiecy oFeminin.pl. Serwis powstał na licencji spółki auFeminin, której portale dla kobiet są numerem jeden w największych krajach Europy.

Portale kobiece pod marką auFeminin w Europie notują miesięcznie ponad 20 milionów unikalnych użytkowniczek i 300 milionów odsłon. Portale spółki zajmują pierwsze miejsce w kategorii serwisów dla kobiet we Francji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Belgii i Szwajcarii. W Wielkiej Brytanii portal soFeminine plasuje się na drugiej pozycji, tuż za liderem zestawienia.

Serwis oFeminin.pl to portal skierowany do nowoczesnych i dynamicznych kobiet, świadomych konsumentek, które interesują się nowościami i podążają za światowymi trendami. Dzięki współpracy z uznaną międzynarodową marką oFeminin.pl ma dostęp do ekskluzywnego i drogiego w pozyskaniu kontentu m.in. relacji i zdjęć ze wszystkich najważniejszych pokazów mody w Europie. Wyróżnikiem serwisu jest również dobór tematów, które realizują hasło marki „The Future is Feminine” i trafiają w światowe gusta nowoczesnych Polek.

oFeminin.pl już w Polsce 1

Portal oFeminin.pl jest serwisem zaawansowanym technologicznie, ale intuicyjnym w obsłudze. Oferuje kobietom unikalne narzędzia interaktywne np. wirtualnego stylistę z bazą fryzur, makijaży i dodatków, które można idealnie dopasować do własnych rysów twarzy.

Portal proponuje też niestandardowe formaty i reklamy zintegrowane z serwisem, które dopasowują wygląd całego portalu do wizualizacji zamówionych przez partnera.

Kobiety kochają piękne reklamy i takie właśnie zobaczą w oFeminin.pl. Serwis umożliwia prezentowanie produktów w wysmakowanej formie estetycznej, w sposób nienachalny. To portal stworzony dla pięknych reklam. – mówi Anna Rucińska, szef sprzedaży oFeminin.pl.

oFeminin.pl już w Polsce 2

Portal oFeminin.pl to także rozbudowane narzędzia kreujące społecznościowy charakter serwisu. Użytkowniczki mogą dyskutować na forach, wysyłać sobie prywatne wiadomości, a także zakładać własne albumy zdjęciowe i blogi. Serwis umożliwia również tworzenie sieci kontaktów i poszukiwanie znajomych poprzez wygodną wyszukiwarkę.

Redaktorem naczelnym serwisu jest Monika Lubowiecka, a project managerem oFeminin.pl – Marta Badurek. Obie od dłuższego czasu związane są z wydawnictwem.

Serwisy lifestylowe Axel Springer Polska w ciągu roku zdobyły liczącą się pozycję w segmencie, notując prawie milion użytkowników miesięcznie. Znakomity, unikalny i ekskluzywny serwis w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą o tej kategorii mediów zarówno auFeminin, jak i Axel Springer Polska, pozwalają nam bardzo wysoko oceniać szanse ofeminin.pl na zdobycie znaczącego udziału w polskim rynku. – mówi Michał Fijoł, dyrektor projektów internetowych w Axel Springer Polska.

oFeminin.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top