Oferta Money.Direct coraz bogatsza

Serwis Finansowy Money.pl stale rozszerza zakres oferowanych produktów finansowych w ramach platformy Money.Direct. Dzięki rozszerzeniu współpracy z mBankiem gama produktów przeznaczonych dla przedsiębiorców wzbogaciła się o dedykowany specjalnie dla tej grupy internetowy rachunek bankowy mBiznes Konto.

Atutami tej propozycji są przede wszystkim wszechstronny, pozbawiony zbędnych ograniczeń dostęp do rachunku (w tym przez internet, WAP i SMS) oraz łatwy sposób jego otwarcia. Sprowadza się on bowiem do wypełnienia prostego formularza i przesłania go za pośrednictwem internetu, pozwalając tym samym użytkownikowi na znaczną oszczędność czasu. Przedsiębiorcy wybierający mBiznes Konto docenią zapewne bezpłatne przelewy do ZUS, brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz znacznie niższe niż funkcjonujące na rynku pozostałe opłaty. To wszystko umożliwi prowadzącym własne firmy na znaczne zredukowanie kosztów, co jest niezmiernie istotne w obecnej, trudnej rzeczywistości gospodarczej.

W równie łatwy sposób użytkownicy mogą skorzystać z oferty ING Nationale Nederlanden Polska – nowego partnera Money.pl . Dzięki niej użytkownicy wypełniając wniosek on-line mogą przystąpić do OFE lub dokonać zmiany obecnego funduszu na OFE ING NN Polska. Oprócz tego mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi funduszu jak również sprawdzić wyniki zarządzania oraz przyszłe plany inwestycyjne.

Dzięki umowie z ING Polska obecna gama produktów dostępnych na platformie Money.DIRECT stała się jedną z największych i najszerszych w polskim internecie. Użytkownicy mogą wybierać z pośród bogatej oferty kont osobistych, firmowych, lokat, kredytów (w tym hipotecznych i samochodowych) oraz usług leasingowych, Zakres udostępnionych produktów poszerzają propozycje ubezpieczeniowe, emerytalne czy związane z inwestycjami tj. fundusze i rachunki inwestycyjne.

http://www.money.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top