Oferta Orbis w Hotele.pl

4 grudnia br. została zawarta umowa o współpracy pomiędzy NETMEDIA a Orbisem. W niedalekiej przyszłości w bazie hotelowej serwisu Hotele.pl będą dostępne wszystkie obiekty należące do grupy Orbis.
Założeniem jest, że oferta Hotele.pl, na którą składa się w tej chwili ponad 550 hoteli, powiększy się o 60 nowych obiektów. Kolejnym etapem współpracy będzie umieszczenie oferty Orbisu na wszystkich portalach należących do NETMEDIA S.A.

– Hotele Orbisu, które zamierzamy włączyć do naszego systemu rezerwacji, położone są niemal we wszystkich zakątkach kraju. Zarówno w dużych miastach, gdzie znajdują się w najlepszych lokalizacjach, jak i mniejszych miejscowościach, atrakcyjnych pod względem turystycznym. Dlatego użytkownicy hotele.pl nie powinni mieć problemu ze znalezieniem satysfakcjonującej ich oferty, bez względu na to gdzie się wybierają – mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes NETMEDIA S.A., właściciel portalu Hotele.pl.

Atrakcyjność rozbudowanej bazy hotelowej portalu wynika nie tylko z różnorodnego położenia jej obiektów. Dla wielu osób czynnikiem decydującym o wyborze miejsca noclegowego jest cena. Użytkownicy portalu chcący skorzystać z oferty Orbisowskiej, będą mieli do wyboru zarówno hotele typu budżetowego (Ibis, Etap), o podwyższonym standardzie (Novotel, Mercure), jak i te najbardziej luksusowe (Sofitel).

Zwolenników wysokiego standardu z pewnością ucieszy fakt, iż w ramach internetowego systemu rezerwacji on-line, można będzie zarezerwować luksusowy apartament. Do tej pory w ramach tej usługi dostępne były tylko pokoje jedno i dwu-osobowe. Do rezerwacji poprzez Hotele.pl zachęcają wysokie, dochodzące do 55% zniżki.

Hotele.pl to nie tylko możliwość szybkiej rezerwacji miejsc, dane dotyczące cen, terminów oraz dokładnej lokalizacji obiektów. Dostępna przy każdej ofercie funkcja oceniania, poprzez przyznawanie punktów w skali od 1-10, niejednokrotnie pomaga w wyborze miejsca noclegowego. Możliwość wymiany opinii na forum to świetny sposób na dostarczenie dodatkowych informacji gościom, którzy właśnie wybierają się do danego obiektu. To wszystko sprawia, że oferta hotelowa grupy Orbis, znajdująca się na portalu, należy do bardzo szczegółowo opisanych i pozwoli dobrać najbardziej odpowiedni nocleg.

Przejrzysty układ strony sprawia, że bardzo łatwo trafić do wszystkich dostępnych na stronie zasobów informacyjnych. Odpowiednie skategoryzowane i pogrupowanie obiektów (podział m.in. według miast, krajów, a nawet bliskości ważnych miejsc, takich jak lotnisko, zamek czy morze) pozwala na zawężenie pola poszukiwań oraz błyskawiczne znalezienie najbardziej interesującej oferty hotelowej.

www.hotele.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry