Oferta publiczna Grupy Nokaut zakończona z sukcesem

W dniu dzisiejszym dokonano przydziału w ofercie publicznej akcji Grupy Nokaut. Spółka planuje rozpoczęcie notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w marcu 2012 roku.

Wartość oferty wyniosła ponad 31 mln zł, w tym wartość akcji nowej emisji ponad 20 mln zł. Łącznie przydzielono 2.599.500 akcji, z czego 2.399.500 inwestorom instytucjonalnym, a 200.000 indywidualnym.

Oferta publiczna Grupy Nokaut zakończona z sukcesem 1Mimo trudnego rynku odnotowaliśmy spore zainteresowanie akcjami naszej spółki. Z satysfakcją możemy też powiedzieć, że Grupa Nokaut jako pierwsza spółka od sześciu miesięcy – jak również jako pierwsza już w samym 2012 roku – zamknęła  z sukcesem ofertę publiczną. Jednym z powodów udanego IPO było to, że inwestorzy pozytywnie ocenili nasze plany inwestycyjne i strategię rozwoju, a perspektywa szybkiego wzrostu przekonała ich do zainwestowania środków w akcje Grupy Nokaut. Silny akcjonariat – w połączeniu ze strategią rynkową, którą konsekwentnie realizujemy – stanowi mocny punkt wyjścia do dalszego rozwoju, zarówno na rynku kapitałowym, jak też w branży – mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut.

Po upublicznieniu Grupa Nokaut będzie jedynym w Polsce operatorem internetowych porównywarek cen notowanym na GPW. Główni akcjonariusze zobowiązali się do niezbywania swoich akcji przez co najmniej 12 miesięcy.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry