Oferta świąteczno-sylwestrowa na VTrip.pl

Już teraz w portalu turystycznym VTrip.pl można rezerwować wyjazdy świąteczne oraz sylwestrowe.
– Zachęceni ubiegłorocznym sukcesem przedsprzedaży oferty sylwestrowej postanowiliśmy również i w tym roku wcześniej rozpocząć sprzedaż wyjazdów na okres świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. Wielu z naszych Klientów już bowiem wczesną jesienią dokonuje rezerwacji, głównie po to, by zapewnić sobie wypoczynek w tym popularnym terminie, unikając problemów związanych z brakiem miejsc lub ofert – mówi Katarzyna Buchała z portalu VTrip.pl.

Oferta świąteczno-sylwestrowa dostępna jest na stronie: www.sylwester.vtrip.pl  i obejmuje kilkaset wyjazdów do szerokiej gamy popularnych kurortów w Europie i na świecie. Podzielona ona została na trzy grupy. Pierwsza z nich – Pod Palmami – kierowana jest do osób, które cenią sobie ciepły klimat, a także do miłośników niekonwencjonalnych sposobów na spędzenie nocy sylwestrowej. Zawiera ona bowiem propozycje wyjazdów do egzotycznych miejsc, tj. Kuba, Wenezuela, Tajlandia, czy Brazylia. W drugiej grupie, noszącej nazwę Na narty, znalazło się wiele wariantów spędzenia Sylwestra w górskich miejscowościach Włoch, Austrii, Francji, Czech i Słowacji.  Trzecia obejmuje natomiast wycieczki do europejskich stolic – Rzymu, Paryża, Pragi, Wiednia, Madrytu, Barcelony, czy Londynu.
Dla osób, które do 5.10.2007 r. zdecydują się na rezerwację, VTrip.pl oferuje atrakcyjną promocję – rabat do 18% na wybrane kierunki.

www.sylwester.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top