Office 2013 będzie można kupić w subskrypcji

Zbliża się premiera pakietu Office 2013, z nowym wersjami takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook. W lipcu zobaczyliśmy pierwsze grafiki z pakietu, a dziś poznaliśmy jego ceny.

Nowością w Office 2013 jest model subskrypcji. Klienci za 99 dolarów rocznie będą mogli korzystać z pakietu Office 365 Home Premium na pięciu urządzeniach. Dostaną również 20 GB dodatkowej powierzchni w SkyDrive, 60 minut rozmów miesięcznie via Skype i dostęp do natychmiastowych aktualizacji oprogramowania.

W skład powyższego pakietu wchodzą aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher. Microsoft przekonuje, że taki model jest najlepszy rodzin, osób z wieloma komputerami i małych firm.

Office 2013

Office dostępny będzie również w bardziej tradycyjnym modelu. Pakiet Office Home and Student 2013 kupić będzie można za jednorazową opłatą 139,99 dolarów. Nabywcy nie dostaną jednak dostępu do aktualizacji, dodatkowej przestrzeni SkyDrive i minut do wykorzystania w Skype. Nie będą mogli też korzystać z aplikacji Outlook, Access oraz Publisher.

Microsoft przygotował jeszcze dwa rodzaje pakietów dostępnych za jednorazową opłatą. Za 219,99 dolarów klienci otrzymają wersję Office Home and Business 2013 z Outlookiem. Za 399,99 dolarów zaś edycję Office Professional 2013, wyposażoną w aplikacje Access oraz Publisher.

To jednak nie koniec. Microsoft sprzedaje także pakiet w wersji Office 365 Small Business Premium. Za 149,99 dolarów rocznie firmy otrzymają wszystkie aplikacje, 25 GB przestrzeni na pocztę w Outlooku i dodatki związane z konferencjami wideo.

Microsoft nie informuje kiedy Office 2013 będzie dostępny. Premiera odbędzie się zapewne jeszcze tej jesieni, po premierze Windowsa 8.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top