Ojciec Rydzyk inwestuje w e-learning

Akademickie Spotkania z Mistrzami to edukacyjna inicjatywa dla internautów stworzona przez założyciela Radia Maryja – ujawnia Dziennik.

Projekt ma działać przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej (WSKSiM), również kierowanej przez ojca, tym razem rektora. W ramach platformy e-learningowej można będzie wysłuchać wykładów Antoniego Macierewicza oraz Zbigniewa Ziobry. Dla uczestników kursów przewidziany jest pobyt w WSKSiM oraz czat z samym o. Rydzykiem. Koszt nauki to 300 złotych a wcześniejsze wykształcenie kursantów nie jest istotne.

Jednak z punktu widzenia specjalistów od e-learningu może to być finansowy strzał w dziesiątkę. Zaprogramowanie jednego e-wykładu to koszt kilkuset złotych. Przy dużej frekwencji zwróci się to bardzo szybko, platformę natomiast można wykorzystywać wielokrotnie co przyniesie dodatkowe korzyści.

Braki w wykształceniu uczestników, kontrowersyjny poziom merytoryczny wykładowców (Jerzy Robert Nowak, Stanisław Michalkiewicz). Czy tak ma wyglądać droga polskiego e-learningu?(przyp. red.)

http://www.dziennik.pl/polityka/article303344/Ojciec_Rydzyk_zaprasza_na_czata.html
http://www.dziennik.pl/polityka/article304907/Nowy_biznes_ojca_Rydzyka_to_zyla_zlota.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top