OKAY CRM po angielsku

Clix Software Sp. z o.o. , czołowy polski dostawca systemów CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw, wprowadził na rynek anglojęzyczną wersję systemu OKAY CRM.

Angielska wersja systemu OKAY CRM posiada identyczną funkcjonalność jak wersja polska. Użytkownik systemu po jego uruchomieniu wybiera wersję językową (polską lub angielską) i od tego momentu cały interfejs oraz wszystkie komunikaty ukazują się w wybranej wersji językowej. Język interfejsu może być zmieniony praktycznie w każdej chwili przez użytkownika.

Wraz z angielską wersją oprogramowania przetłumaczono wszystkie materiały marketingowe, dokumentację techniczną i dokumentację użytkownika oraz stronę internetowa dostępną pod adresem okaycrm.com/eng.

'Wprowadzenie angielskiej wersji systemu jest pierwszym krokiem w realizacji naszej strategii ekspansji na rynki zagraniczne. W chwili obecnej w fazie testów znajduje się węgierska wersja programu, a wkrótce rozpoczniemy pracy nad wersją czeską i niemiecką.’ – powiedział Maciej Stanusch, Prezes Zarządu Clix Software.

http://www.okaycrm.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top