Oktawave uruchamia programy dla partnerów

Opublikowano: 9 grudnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Oktawave – polska chmura obliczeniowa – zaoferowała swoim partnerom cztery formy współpracy w zakresie promocji i adopcji usług.

oktawaveOktawave chce umożliwić firmom czynne uczestniczenie w rynku cloud computingu. Uruchomione właśnie programy mają być dopasowane do różnych potrzeb oraz specyfiki określonych typów przedsiębiorstw w Polsce.

SmartBenefit

Program SmartBenefit został przygotowany z myślą o tych, którzy chcą czerpać korzyści z promocji usług w chmurze. Przedsiębiorcy – od osób fizycznych po spółki – mogą polecać usługi Oktawave, otrzymując w zamian korzyści pieniężne lub rabaty na usługi.

Do dyspozycji uczestników programu został oddany specjalny panel, umożliwiający monitorowanie wygenerowanych profitów oraz materiały marketingowe, za pomocą których partnerzy mogą promować usługi Oktawave. Firma gwarantuje partnerom wynagrodzenie od wszystkich płatności dokonanych przez użytkowników pozyskanych w ten sposób. Z programu skorzystać mają najchętniej firmy uruchamiające usługi IT dla swoich klientów, a także wydawcy czy blogerzy.

Startup

Program Startup jest skierowany do młodych firm, które rozwijają swój projekt online i chcą pozyskać darmową infrastrukturę na rozwój. W jego ramach przedsiębiorcy otrzymają do 25 tys. zł w postaci zasilenia konta w Oktawave. Startupy, które będą chciały przystąpić do programu, będą musiały uzasadnić swoje uczestnictwo, a przedstawiciele Oktawave ocenią ich potencjał oraz zdolność do konwersji w określonym czasie.

Volume

Program Volume ma być wyjściem naprzeciw potrzebom dużych firm, które korzystają z infrastruktury Oktawave w sposób intensywny. Każda firma przystępująca do programu otrzyma rabat, którego wielkość będzie uzależniona od wielkości zużycia infrastruktury. Volume jest przeznaczony dla firm potrzebujących dużej infrastruktury IT, integratorów, software house’ów oraz ISV – wszystkich tych, którzy budują zaawansowane rozwiązania dla siebie lub dla swoich klientów.

Chcemy w ten sposób honorować tych, którzy nam szczególnie zaufali – powiedział Dariusz Nawojczyk, szef marketingu Oktawave.

Reseller

Program Reseller jest przeznaczony dla tych firm, które chcą sprzedawać usługi chmury obliczeniowej Oktawave i którzy chcą zbudować wartość dodaną do swoich usług podstawowych, tym samym rozszerzając portfolio o usługi chmurowe. Skorzystać mają na nim firmy hostingowe, webmasterzy lub integratorzy, którzy chcą odsprzedawać usługi chmury.

Do wszystkich programów można się zapisywać od dziś, 9 grudnia. Szczegóły znaleźć można na tej stronie.

Dawid ZarazińskiOktawave uruchamia programy dla partnerów

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.