Onet łączy pokolenia na www.przez-pokolenia.pl

Grupa Onet.pl uruchomiła nowy projekt www.przez-pokolenia.pl. Równolegle rozpoczął się konkurs promujący projekt „Historia z Myszką”.

Akcja www.przez-pokolenia.pl ma na celu budowanie i wzmacnianie więzi rodzinnych między pokoleniami i promowanie aktywnego wizerunku seniorów. Skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, zarówno młodzieży jak i ludzi starszych.

Użytkownicy www.przez-pokolenia.pl znajdą tu ofertę poradnikową, podzieloną na sekcje tematyczne m.in.: Jak to zrobić; Finanse z eurobankiem; Sekcja Akademia e-Seniora UPC czyli przewodnik po Internecie.  Wszystkie informacje zaprezentowane zostały w prosty i czytelny sposób.

Równolegle ze startem akcji rusza konkurs „Historia z myszką”. Jego idea polega na zachęcaniu młodych ludzi, aby razem z rodzicami i dziadkami obejrzeli rodzinne zdjęcia, opisali ich historię i wysłali na www.przez-pokolenia. Do wygrania jest 130 nagród „nowej generacji dla starszej generacji” wśród nich laptopy, kursy komputerowe i podręczniki.

Partnerami akcji są: UPC Polska, eurobank, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności (PAFW).

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry