Onet.pl kończy testy beta nowej strony głównej

Opublikowano: 3 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal Onet.pl wchodzi w końcową fazę testów beta nowej strony głównej. Jej debiut miał miejsce pod koniec kwietnia br., jednak podczas testów funkcjonuje ona równolegle do „starej” strony głównej portalu, pod adresem beta.onet.pl.
Proces „przełączania” strony głównej ze starej wersji na nową rozłożony został na etapy. Każdego dnia 5% użytkowników jest przenoszonych na nową stronę główną. Oznacza to, że od tej pory wpisanie przez nich adresu onet.pl (lub www.onet.pl) spowoduje wyświetlenie im nowej strony głównej.

Do zakończenia procesu migracji użytkownicy będą mogli oglądać także starą wersję strony. Wkrótce po zakończeniu migracji stara strona główna zostanie definitywnie wyłączona. W tym czasie wciąż prowadzone będą ostateczne badania i analizy dotyczące korzystania internautów z nowej wersji strony głównej.

Sylwester KozakOnet.pl kończy testy beta nowej strony głównej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.