Onet.pl pomysłodawcą akcji Bezpieczna Woda 2005

Zainicjowana przez Onet.pl akcja ma na celu promowanie bezpieczeństwa przy uprawianiu dyscyplin sportowych na otwartych akwenach.

Akcję Bezpieczna Woda 2005 – zorganizowaną przy udziale firm Sun Yacht i Kevisport – wspierają m.in. Mateusz Kusznierewicz, Dorota Staszewska i Marek Kamiński.

Nowouruchomiony, specjalny serwis BezpiecznaWoda.onet.pl propaguje temat zachowania bezpieczeństwa w wodzie i na plaży. Użytkownicy mogą zapoznać się z fachowymi poradami ekspertów, opisem działalności WOPR, SAR oraz innych służb wodnych, a także mnóstwem praktycznych informacji dotyczących żeglarstwa i windsurfingu.

Autorzy serwisu podpowiadają, jak najlepiej przygotować się do pierwszego rejsu, w co się wyposażyć, jak odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo własne oraz współuczestników (w tym dzieci). Dostępna jest także lista czarterowych baz w sześciu europejskich krajach oraz przygotowana specjalnie dla użytkowników serwisu możliwość wynajmu jachtów i skipperów (kapitanów i sterników).

Działalność serwisu została zainaugurowana podczas 17. Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2005, gdzie swą premierę miał także film 'Bezpieczna woda’.

Film z udziałem specjalistów z dziedziny ratownictwa i sportów wodnych m.in. Mateusza Kusznierewicza, jest jednym z najważniejszych elementów akcji Bezpieczna Woda 2005. Tu eksperci radzą jak unikać sytuacji niebezpiecznych, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia i jak przygotować do rejsu najmłodszych. Film 'Bezpieczna Woda’ zostanie dołączony do czerwcowego wydania magazynu Żagle.

Do uruchomienia projektu przygotowanego z myślą o pasjonatach aktywnego wypoczynku na wodzie skłonił nas sukces zimowej akcji SkiExpert, promującej bezpieczeństwo uprawiania sportów zimowych – mówi Piotr Trybalski, szef działu Turystyka w Onet.pl.

Partnerami przedsięwzięcia są: Magazyn Sportów Wodnych Żagle, Targi Wiatr i Woda oraz Targi Boatshow.

http://www.BezpiecznaWoda.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top