Onet.pl przygotował specjalny serwis olimpijski

Funkcjonujący w ramach Sport.onet.pl specjalny serwis olimpijski umożliwia śledzenie na bieżącego sportowej rywalizacji na wszystkich sportowych arenach jubileuszowych zimowych igrzysk.

Michał Bonarowski, szef serwisów informacyjnych Onet.pl: serwis zacznie funkcjonować niejako pełną parą z chwilą gdy zapłonie olimpijski znicz, ale już teraz proponujemy na bieżąco aktualizowane informacje o przygotowaniach do tej ważnej dla każdego kibica imprezy sportowej. Zapraszamy szczególnie wszystkich pasjonatów dyscyplin sportowych, którym oferujemy specjalnie przygotowane materiały, informacje, ciekawostki, słowem: prawdziwe kompendium wiedzy o historii minionych 19 igrzysk.

Dodatkową wartością tego serwisu dla kibiców będą liczne multimedia, które zostaną uruchomione od pierwszego dnia zawodów.

Warto dodać, że według ostatnich dostępnych danych (Megapanel Gemius, listopad 2005) z serwisów sportowych w polskim Internecie korzystało ponad 4,5 mln internautów.

Największym z nich był serwis sportowy Onet.pl, który w tym miesiącu odwiedziło ponad 2,5 mln internautów; to oznacza 56 proc. udział w rynku serwisów sportowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry