Onet.pl wdraża SAP z BCC

Lider rynku nowych mediów w Polsce skorzysta z rozwiązań SAP ERP i SAP Business Intelligence. Partnerem Onetu we wdrożeniu tych systemów jest BCC.

Prowadzony przez BCC projekt jest podzielony na dwa etapy. W rozpoczętym w lipcu br. pierwszym etapie BCC wdraża system SAP ERP w zakresie finansów, kontrolingu, gospodarki materiałowej oraz sprzedaży. Konsultanci BCC przygotują również środowisko integracyjne SAP PI i zintegrują oprogramowanie SAP z systemem CRM i aplikacjami billingowymi. Pracownicy Onet.pl rozpoczną korzystanie z systemu SAP ERP w styczniu 2011 r.

W ramach drugiego etapu BCC wdroży rozwiązania SAP Business Intelligence. SAP BI wesprze w Onet.pl procesy raportowania, planowania i budżetowania. Rozpoczęcie korzystania z tych narzędzi planowane jest na maj 2011 r.
W sumie, z SAP ERP i SAP BI będzie korzystać około 40 pracowników Onet,pl.

Wdrożenie SAP dla Onet.pl to kolejne przedsięwzięcie BCC w sektorze medialnym. BCC przeprowadziło wdrożenia SAP i świadczy usługi outsourcingowe m.in. dla Mediów Regionalnych – wiodącej polskiej grupy prasowej, oraz dla Wolters Kluwer Polska – największego wydawcy publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Obecnie BCC realizuje również wdrożenie SAP ERP w TVN.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top