Onet.pl zaprasza na akcję Bezpieczna Woda

Onet.pl organizuje kolejną edycję akcji społecznej ‘BEZPIECZNA WODA’, promującej zasady zachowania bezpieczeństwa przy uprawianiu dyscyplin sportowych na otwartych akwenach. Portal zaprasza wszystkich chętnych już w najbliższą sobotę, 11 marca, podczas 18. Targów Sportów Wodnych i Rekreacji ‘WIATR I WODA’ w Warszawie.

‘Projekt uruchomiliśmy z myślą o pasjonatach aktywnego wypoczynku. Wzorem ubiegłej, zakończonej sukcesem imprezy, postaramy się, dzięki wsparciu specjalistów, m.in. Mateusza Kusznierewicza, kpt. Krzysztofa Baranowskiego, Marka Kamińskiego przyczynić do tego, aby nadchodzący letni sezon stał się bezpieczny dla wszystkich aktywnie wypoczywających nad i na wodzie. Zapraszamy do odwiedzin naszej Wioski Ekspertów Akcji 11 marca w czasie Targów mówi Piotr Trybalski, szef działu Turystyka w Onet.pl – centrum wydarzeń stanowi wielki basen, w którym odbędą się pokazy przygotowane przez naszych ekspertów.

W ramach pokazów w basenie i na scenie będzie można dowiedzieć się m.in. :

– Jak zabezpieczyć dzieci na i nad wodą

– Jak skutecznie wezwać pomoc na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

– Jak przygotować się do wyprawy kajakowej i wyjść z opresji na rzece

– Jak uruchomić i przygotować do używania morską tratwę ratunkową

– Czym różnią się kamizelki ratunkowe i asekuracyjne

– Jak człowiek bez sprzętu nurkowego może pomóc w wypadkach pod wodą

Ponadto na stronach specjalnego serwisu uruchomionego przez portal, www.BezpiecznaWoda.onet.pl użytkownicy mogą zapoznać się z fachowymi poradami ekspertów, opisem działalności WOPR, SAR oraz innych służb wodnych, a także mnóstwem praktycznych informacji dotyczących żeglarstwa i windsurfingu w tym z filmem, który Onet.pl nakręcił specjalnie na potrzeby akcji.

Odbywająca się od 9 do 12 marca 2006 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI, 18 edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2006 jest organizowana z myślą o przedstawicielach branży, miłośnikach sportów i rekreacji na wodzie, a także wszystkich, dla których przygoda z żaglami, deską czy kajakiem dopiero się rozpocznie.

Targi są największą i najstarszą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce. Są istotnym wydarzeniem na rynku środkowoeuropejskim: figurują na liście członków Międzynarodowej Federacji Organizatorów Targów Żeglarskich (International Federation of Boat Show Organisers) zrzeszającej organizatorów wiodących targów żeglarskich na świecie. IFBSO istnieje od 40 lat i skupia obecnie 49 wystawienniczych imprez sportów wodnych z 27 krajów, na 4 kontynentach.

Współorganizatorami akcji są Sun Yacht Charter i KeviSport.

http://www.BezpiecznaWoda.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry