Onet po nowemu od poniedziałku

Najczęściej odwiedzana strona WWW w polskim Internecie po raz kolejny zmienia wygląd. Spowodowane jest to zwiększającym się stale ruchem na stronach najpopularniejszego polskiego portalu, nieustannym rozwojem serwisów i rozmaitych usług on-line.

Nowa strona główna Onet.pl mieści nieznacznie więcej treści, jednak w formie znacznie bardziej czytelnej i wygodnej w nawigacji. Znalezienie szukanej informacji jest łatwiejsze, a nowy układ, zgodny z aktualnymi światowymi trendami, bardziej przyjazny dla Internauty.

Dotychczasowa strona główna funkcjonowała w swym zasadniczym kształcie od października 2000 roku. W marcu 2002 zmieniono nieznacznie jej układ (zmiana układu treści, przesunięcie wyszukiwarki na górę strony, wprowadzenie trzech szpalt). Zasoby treściowe Onet.pl urosły jednak do tego stopnia, że konieczna stała się zdecydowana zmiana.

Przedpremiera nowej strony, z odsyłaczem z dotychczasowej strony głównej Onet.pl, będzie mieć miejsce 31.10.2002, natomiast od poniedziałku 4 listopada 2002 Internauci korzystać będą już wyłącznie z przebudowanej, nowej strony głównej Onet.pl.

Podstawowa architektura strony została stworzona tak, by podzielić zawartość na łatwo rozróżnialne bloki tematyczne o różnym charakterze treści i formy graficznej.

Wyraźne miejsce po prawej zajmuje osobny blok poświęcony wprowadzonej niedawno usłudze OnetKonekt, niezależnego dostępu do Internetu przez numer 020 95 80. Z poziomu strony głównej można skorzystać z wszystkich dodatkowych atrakcji, jakie czekają na modemowców łączących się z Siecią przez numer Onetu: streamingu, czyli możliwości oglądania w komputerze, programu telewizji TVN24 dwadzieścia cztery godziny na dobę, udziału w konkursie z codzienną wygraną, a także interaktywnej zabawy na stronach www.agent.onet.pl, które dla korzystających z połączenia OnetKonekt dostępne są gratis

„Spodziewamy się, że dzięki temu wzrośnie satysfakcja Internauty odwiedzającego Onet.pl. Modułowy układ umożliwia błyskawiczny dostęp do najczęściej odwiedzanych miejsc portalu oraz wyszukiwanie nawet najbardziej specjalistycznych, szczegółowych informacji” – powiedział Andrzej Sienkiewicz, dyrektor Działu Rozwoju i Projektowania Onet.pl.

Oglądalność strony głównej przekracza aktualnie 27 milionów odsłon (page views) tygodniowo. Od stycznia 2000 roku strona główna portalu Onet.pl była otworzona przez Internautów ponad 2 miliardy razy.

http://nowy.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top