OnetKonekt już oficjalnie

Opublikowano: 1 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

020 95 80- ten numer za kilka miesięcy z pewnością będzie kojarzony już przez kilka milionów osób. Czy będzie częściej wybierany niż konkurencyjny 020 21 22 ” To się okaże.

Tak więc Onet uruchomił już oficjalnie swój numer dostępowy, umożliwiający Internautom korzystanie z konkurencyjnego dostępu do Internetu z wykorzystaniem modemu.

Drugim pytaniem, które się nasuwa, to czy OnetKonekt będzie lepszy niż numer dostępowy TP SA- najważniejszy czynnik dla użytkownika- czyli cena jest na tym samym poziomie co w TP SA (jak za połączenie lokalne). Po stronie TP SA przemawiają ostatnio zaprezentowane pakiety internetowe.

Trzecie- prędkość. Tutaj dużo przemawia na korzyść Onetu, punkty styku o przepustowości 155 MB/s łączą Energis z Genuity oraz British Telecom Ignite (czołowi dostawcy Internetu). W kraju- 20 punktów styku z TP SA, czy NASK. Onet zaznacza, że w praktyce połączenie na modemach 56k powinno być w granicach 42-53 kbps.

Po czwarte- gratisy. Tutaj Onet zaoferował m.in. darmowy streaming TVN24, konto e-mail o większych parametrach, lepsze konto WWW oraz dostęp do gier online.

Numer jest dostępny zarówno dla sieci analogowych jak i ISDN.

http://konekt.onet.pl

Sylwester KozakOnetKonekt już oficjalnie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.