OnetKonekt: największa kampania reklamowa w historii Onet.pl

4 października 2002 r. rozpoczęła się największa kampania reklamowa w historii Onet.pl, promująca pierwszy ogólnopolski, niezależny dostęp do Internetu poprzez OnetKonekt. Teraz każdy posiadacz modemu może się łączyć się z Internetem przez niezależny numer dostępowy 020 95 80. Wyraża to motyw przewodni kampanii: „Chcemy być sobą!”, będący refrenem utworu Zbigniewa Hołdysa o tym samym tytule.

Kampania, która potrwa co najmniej do końca bieżącego roku, obejmie swoim zasięgiem telewizję, kino, ponad 30 tytułów czasopism i prasy codziennej, radio, reklamę zewnętrzną oraz oczywiście Internet.
Kampania powstała własnymi siłami zespołu marketingu Onet.pl, przy pomocy innych spółek grupy: ITI Film Studio oraz ITI Media Plus.

W scenach swobodnego lotu w powietrzu z prędkością 230 km/h wystąpili czołowi w Europie spadochroniarze, specjalizujący się w skydivingu, z Czech, Francji i Polski. Dla użytkowników usługi OnetKonekt zostanie przygotowana specjalna strefa, w której będą mogli się zapoznać z kulisami tworzenia reklamy oraz obejrzeć materiały, które nie będą rozpowszechniane w masmediach.

http://konekt.onet.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top