Ontrack w Warszawie

Ontrack od 2 października będzie przyjmował zlecenia na odzyskanie danych z Mazowsza w stolicy. Docelowo przypadki utraty danych będą trafiały do zlokalizowanego w Katowicach, największego w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium Ontrack.
W Katowicach mieści się główna siedziba polskiego oddziału amerykańskiej korporacji w Polsce. Biuro warszawskie pozwoli m.in. na zacieśnienie współpracy z największymi klientami Ontrack w zakresie odzyskiwania danych oraz dostarczania elektronicznych środków dowodowych.
– Oddział w Warszawie będzie pełnił funkcję łącznika pomiędzy centralą i laboratorium Ontracka zlokalizowanymi  w Katowicach, a kluczowymi klientami naszej firmy – średnimi i dużymi przedsiębiorstwami polskimi i koncernami zagranicznymi. Przedstawicielstwo w stolicy pozwoli klientom z regionu Mazowsza na bezpośredni i codzienny kontakt z naszymi konsultantami – powiedział Marcin Smolarek, który będzie koordynował pracę warszawskiego oddziału Ontrack.

– Ontrack zarówno w Polsce jak i na świecie rozwija się bardzo dynamicznie. Wszystkie wprowadzane przez nas zmiany mają na celu przede wszystkim zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług odzyskiwania danych i dostarczania elektronicznych środków dowodowych. Biuro w Warszawie jest jednym z elementów tych działań –  powiedział Peter Boehret, prezes zarządu Ontrack Odzyskiwanie Danych.

www.ontrack.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top