Opel najpopularniejszą marką w Motofakty.pl

Z danych z lipca br. wynika, że największym zainteresowaniem użytkowników serwisu motofakty.pl cieszyły się następujące marki:
1. Opel – 11,31% zapytań,
2. Ford – 8,96%,
3. Fiat – 8,84%,
4. Volkswagen – 7,41%,
5. Renault – 6,44%.

Wśród modeli największą popularność uzyskały:
1. Opel Astra – 3,88%,
2. VW Golf – 2,69%,
3. Ford Mondeo – 2,48%,
4. Opel Vectra – 2,12%,
5. Opel Omega 2,04%.

Dane zostały zebrane na próbie ponad 120 tysięcy Internautów, którzy odwiedzili serwis Motofakty.pl w lipcu br., generując ponad 2 miliony odsłon serwisu. Zliczono zainteresowanie Internautów danymi dotyczącymi marek i modeli w zakresie informacji o cenach, danych technicznych, promocjach dealerów, testów ekspertów itp.

“Cieszy nas dominacja w pierwszej piątce aut z segmentu D i E. Pokazuje to jakość użytkowników naszego serwisu. Jak widać, jest on odwiedzany przede wszystkim przez osoby zamożne, tzw. wyższą klasę średnią” mówi Artur Cichoń, szef serwisu Motofakty.pl.

Motofakty.pl to nowy serwis, uruchomiony w maju br. dla osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu. Cechą wyróżniającą serwis jest skupienie się na wiadomościach z rynku motoryzacyjnego, poradach dotyczących ekspolatacji samochodów, działach poświęconych zakupowi nowych aut oraz brak części poświęconej ogłoszeniom drobnym kupna-sprzedaży aut używanych. Już w trzecim miesiącu istnienia serwis stał się jednym z najbardziej popularnych vortali motoryzacyjnych w Polsce.

http://www.motofakty.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry