Opel najpopularniejszą marką w Motofakty.pl

Opublikowano: 10 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z danych z lipca br. wynika, że największym zainteresowaniem użytkowników serwisu motofakty.pl cieszyły się następujące marki:
1. Opel – 11,31% zapytań,
2. Ford – 8,96%,
3. Fiat – 8,84%,
4. Volkswagen – 7,41%,
5. Renault – 6,44%.

Wśród modeli największą popularność uzyskały:
1. Opel Astra – 3,88%,
2. VW Golf – 2,69%,
3. Ford Mondeo – 2,48%,
4. Opel Vectra – 2,12%,
5. Opel Omega 2,04%.

Dane zostały zebrane na próbie ponad 120 tysięcy Internautów, którzy odwiedzili serwis Motofakty.pl w lipcu br., generując ponad 2 miliony odsłon serwisu. Zliczono zainteresowanie Internautów danymi dotyczącymi marek i modeli w zakresie informacji o cenach, danych technicznych, promocjach dealerów, testów ekspertów itp.

„Cieszy nas dominacja w pierwszej piątce aut z segmentu D i E. Pokazuje to jakość użytkowników naszego serwisu. Jak widać, jest on odwiedzany przede wszystkim przez osoby zamożne, tzw. wyższą klasę średnią” mówi Artur Cichoń, szef serwisu Motofakty.pl.

Motofakty.pl to nowy serwis, uruchomiony w maju br. dla osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu. Cechą wyróżniającą serwis jest skupienie się na wiadomościach z rynku motoryzacyjnego, poradach dotyczących ekspolatacji samochodów, działach poświęconych zakupowi nowych aut oraz brak części poświęconej ogłoszeniom drobnym kupna-sprzedaży aut używanych. Już w trzecim miesiącu istnienia serwis stał się jednym z najbardziej popularnych vortali motoryzacyjnych w Polsce.

http://www.motofakty.pl

Sylwester KozakOpel najpopularniejszą marką w Motofakty.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.