OPEN.FM zastąpiło Gadu-Radio

Całkiem nowa, świeża szata graficzna, „otwarta” nazwa, możliwość słuchania kanałów prosto ze strony internetowej bez potrzeby logowania, łatwiejszy wybór stacji, 37 różnych profili muzycznych – to wszystko oferuje nowa platforma radiowa – OPEN.FM, której od dziś mogą słuchać internauci pod adresem www.open.fm.
OPEN.FM zastąpiło popularne Gadu-Radio. Producentem platformy radiowej OPEN.FM jest spółka Gadu-Gadu.

OPEN.FM proponuje świeży design, żywe, dynamiczne kolory, prostotę, czytelność i łatwość w obsłudze, czyli wszystko to, czego od serwisów oczekują młodzi ludzie, będący „za pan brat” z  Internetem i nowymi technologiami, szukający muzyki na każdą okazję.

Odwiedzający www.open.fm mogą słuchać bez konieczności logowania sześciu najpopularniejszych kanałów muzycznych: Hip-Hop, Impreza, Disco Polo, Największe Hity, Po Polsku, Hity Lat 80. Pozostałe stacje są dostępne po zalogowaniu. OPEN.FM to obecnie 37 różnych kanałów radiowych na każdą okazję – od muzyki popularnej przez alternatywną, klasyczną, jazz po rockową i nawet filmową.

Na bieżąco na stronie internetowej pokazywane są tytuły granych utworów. Słuchacz może w łatwy sposób dowiedzieć się, kto jest wykonawcą piosenki, a już w najbliższym czasie będzie mógł również kupić bezpośrednio ze strony OPEN.FM wybraną płytę, która jest emitowana na platformie radiowej.

Oprócz możliwości słuchania wielu kanałów tematycznych w sieci, na stronie internetowej platformy można znaleźć codziennie aktualizowane, najnowsze informacje ze świata muzyki, opis najpopularniejszych wydarzeń i zapowiedzi koncertów. Na blogach kanałów otwartych w OPEN.FM publikowane są wiadomości o zespołach, wokalistach, karierze muzycznej. Tam też  słuchacze mogą wymieniać się swoimi uwagami, opiniami, brać udział w rankingach i głosowaniach na ulubione utwory i zespoły.

Z okazji uruchomienia nowej platformy radiowej, redakcja przygotowała dla pierwszych słuchaczy darmowe dzwonki na komórki. Aby otrzymać dzwonek bezpośrednio na telefon, wystarczy wejść na stronę internetową open.fm, zalogować się i podać nr telefonu.

Według najnowszych danych OPEN.FM (wcześniej: Gadu-Radio) słucha 250 tys. osób dziennie i 1,2 mln miesięcznie. OPEN.FM jest dostępne zarówno ze strony internetowej w przeglądarce, jak i w komunikatorze Gadu-Gadu (w wersji stabilnej komunikatora i testowej Nowe Gadu-Gadu beta). Wraz z uruchomieniem nowej platformy, ruszyła kampania reklamowa promująca OPEN.FM w sieci Gadu-Gadu.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry