OPENKontakt po niemiecku

Opublikowano: 14 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

OPENKontakt.com prowadzi ostatnie prace związane z uruchomieniem czwartej – niemieckiej wersji językowej portalu. Serwis, którego głównym działem jest Giełda Ofert Biznesowych, powstał w 1999 r. – początkowo był dostępny wyłącznie w rosyjskiej wersji językowej, później powstały wersje polska i angielska. Od kilku miesięcy trwają prace nad najnowszą – niemiecką wersją portalu.

– Chcemy stworzyć pomost, dzięki któremu nawiązanie kontaktów handlowych z Niemcami będzie łatwiejsze. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej Niemcy będą częściej szukali partnerów handlowych w Polsce; wiele firm już zadeklarowało chęć takiej współpracy. Również nasi wschodni sąsiedzi szukają nowych kontrahentów z Niemiec. – wyjaśnia prezes OPENKontakt.com Bartłomiej Niewiński. – Trzeba także dodać, że zwiększenie atrakcyjności oferty pociągnie za sobą również zmianę cennika, warto więc zastanowić się nad podjęciem współpracy z nami nieco wcześniej i skorzystać z obowiązujących jeszcze niższych cen…

http://www.openkontakt.com

Sylwester KozakOPENKontakt po niemiecku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.