OPENKontakt w Londynie

Opublikowano: 5 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

OPENKontakt.com otworzyła przedstawicielstwo w Londynie.

– Zdecydowaliśmy się na taki krok głównie dlatego, by ułatwić kontrahentom z Wysp Brytyjskich korzystanie z zasobów naszej giełdy – wyjaśnia prezes OPENKontakt.com Bartłomiej Niewiński. – Realizacja zagranicznego przelewu nastręcza kontrahentom pewnych trudności: wymaga więcej zachodu a płatności są obciążone dość wysokimi prowizjami. Od dzisiaj dokonanie płatności będzie uproszczone nawet jeśli w grę będą wchodzić symboliczne kwoty za drobne usługi. Kwestiami finansowymi zajmą się teraz fachowo na miejscu nasi przedstawiciele, w razie potrzeby służą oczywiście poradą i wszelką pomocą.

W ostatnich miesiącach w OPENKontakt.com pojawiło się kilka nowych usług, użytkownicy mogą m.in. zamieszczać zdjęcia przy ofertach bezpłatnych i zlecać tłumaczenie ofert. Niedawno ruszył także specjalnie przygotowany program partnerski dla zarejestrowanych użytkowników. Zamieszczając na swojej stronie baner reklamujący giełdę można otrzymać prowizję za złożone przez nią płatne zlecenia.

http://www.openkontakt.com

Sylwester KozakOPENKontakt w Londynie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.