OPENKontakt.com: jak skutecznie walczyć z kryzysem

Kryzys zbliża się do Polski coraz większymi krokami. Na pewno nas nie ominie, a odczuje go zdecydowana większość firm. Co zrobić, aby dotknął nas w jak najmniejszym stopniu? OPENKontakt.com pomaga znaleźć nowych atrakcyjnych kontrahentów.

W obliczu kryzysu wcale nie jest pewne, że firmy mające dziś wielu kontrahentów jutro czy za miesiąc też będą ich miały. Firmy – partnerzy nigdy otwarcie nie powiedzą, że są w złej sytuacji finansowej. W pewnym momencie nagle jesteśmy zaskakiwani wiadomościami, że przedsiębiorstwo będące naszym kontrahentem upadło – a dzieje się to z dnia na dzień. Dlatego do kryzysu trzeba się przygotować. W dzisiejszych trudnych czasach strategia rozwoju powinna być bardzo dobrze przemyślana i zaplanowana. Lepiej już teraz się zabezpieczyć i pozyskać dobre, skuteczne narzędzia, aby nie ocknąć się wtedy, gdy będzie już za późno. Mieć gotowe rozwiązania, kiedy kryzys już przyjdzie. Szukać nowych atrakcyjnych kontaktów i zawczasu pomyśleć o opcjach, które są skuteczne i tańsze od obecnie używanych.

Konkurowanie przez większą produkcję czy sprzedaż w tych czasach nie jest najlepszą drogą, bo po prostu jest to zbyt ryzykowne. W związku z tym warto pomyśleć o bezpiecznym rozwoju, a więc o optymalizacji kosztów. Ich zmniejszanie to w okresie kryzysu podstawowa sprawa. W tych czasach zdecydowanie najefektywniejszą formą zwiększania przychodów jest znalezienie tańszych usług i dostawców. Tańszych, ale równie solidnych, jeśli nawet nie lepszych.

Są też firmy, które aktywnie rozwijają się właśnie w czasie kryzysu. Do nich należy np. OPENKontakt.com, czyli największa w kraju giełda biznes ofert. Dlaczego? Bo w tym trudnym czasie właśnie tu można znaleźć nowych atrakcyjnych kontrahentów. Znajdują się tu konkretne oferty firm zainteresowanych współpracą, kupnem czy sprzedażą. Portal znacznie ułatwia pierwszy kontakt między przedsiębiorstwami z tych samych branż. Skutecznie pomaga firmom już od 10 lat.

Tu przedsiębiorcy mogą znaleźć nowych ciekawych kontrahentów na całe lata. Dzięki ofercie płatnej firmy są w pełni widoczne dla wszystkich zainteresowanych oraz uzyskują dostęp do bazy ponad 7 200 000 ofert w czterech wersjach językowych. To ogromnie ułatwia pozyskiwanie kontaktów. Na OPENKontakt.com na firmy czekają gotowe oferty współpracy – i każdy może skorzystać z tych, które go interesują.
W czasach, kiedy firmy zaciskają pasa, poszukują możliwości tańszego dostępu i oszczędności korzystanie z nowych możliwości kontaktu i tańszych usług to korzystna oferta i recepta na kryzys. Ważna jest też dobra reklama – a nie od dziś wiadomo, że popularna, tania i jednocześnie skuteczna jest reklama przez internet. Warto podkreślić, że kryzys gospodarczy jest dla niej dużą szansą. Jeśli chodzi o narzędzia dotyczące komunikacji internetowej – warto pomyśleć o skorzystaniu z hasła pełnego dostępu, oferty płatnej, mailingu z ofertą własnej firmy czy reklamy bannerowej. Solidne usługi tego typu obiecuje właśnie portal OPENKontakt.com.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry