OPENKontakt.com: jak skutecznie walczyć z kryzysem

Kryzys zbliża się do Polski coraz większymi krokami. Na pewno nas nie ominie, a odczuje go zdecydowana większość firm. Co zrobić, aby dotknął nas w jak najmniejszym stopniu? OPENKontakt.com pomaga znaleźć nowych atrakcyjnych kontrahentów.

W obliczu kryzysu wcale nie jest pewne, że firmy mające dziś wielu kontrahentów jutro czy za miesiąc też będą ich miały. Firmy – partnerzy nigdy otwarcie nie powiedzą, że są w złej sytuacji finansowej. W pewnym momencie nagle jesteśmy zaskakiwani wiadomościami, że przedsiębiorstwo będące naszym kontrahentem upadło – a dzieje się to z dnia na dzień. Dlatego do kryzysu trzeba się przygotować. W dzisiejszych trudnych czasach strategia rozwoju powinna być bardzo dobrze przemyślana i zaplanowana. Lepiej już teraz się zabezpieczyć i pozyskać dobre, skuteczne narzędzia, aby nie ocknąć się wtedy, gdy będzie już za późno. Mieć gotowe rozwiązania, kiedy kryzys już przyjdzie. Szukać nowych atrakcyjnych kontaktów i zawczasu pomyśleć o opcjach, które są skuteczne i tańsze od obecnie używanych.

Konkurowanie przez większą produkcję czy sprzedaż w tych czasach nie jest najlepszą drogą, bo po prostu jest to zbyt ryzykowne. W związku z tym warto pomyśleć o bezpiecznym rozwoju, a więc o optymalizacji kosztów. Ich zmniejszanie to w okresie kryzysu podstawowa sprawa. W tych czasach zdecydowanie najefektywniejszą formą zwiększania przychodów jest znalezienie tańszych usług i dostawców. Tańszych, ale równie solidnych, jeśli nawet nie lepszych.

Są też firmy, które aktywnie rozwijają się właśnie w czasie kryzysu. Do nich należy np. OPENKontakt.com, czyli największa w kraju giełda biznes ofert. Dlaczego? Bo w tym trudnym czasie właśnie tu można znaleźć nowych atrakcyjnych kontrahentów. Znajdują się tu konkretne oferty firm zainteresowanych współpracą, kupnem czy sprzedażą. Portal znacznie ułatwia pierwszy kontakt między przedsiębiorstwami z tych samych branż. Skutecznie pomaga firmom już od 10 lat.

Tu przedsiębiorcy mogą znaleźć nowych ciekawych kontrahentów na całe lata. Dzięki ofercie płatnej firmy są w pełni widoczne dla wszystkich zainteresowanych oraz uzyskują dostęp do bazy ponad 7 200 000 ofert w czterech wersjach językowych. To ogromnie ułatwia pozyskiwanie kontaktów. Na OPENKontakt.com na firmy czekają gotowe oferty współpracy – i każdy może skorzystać z tych, które go interesują.
W czasach, kiedy firmy zaciskają pasa, poszukują możliwości tańszego dostępu i oszczędności korzystanie z nowych możliwości kontaktu i tańszych usług to korzystna oferta i recepta na kryzys. Ważna jest też dobra reklama – a nie od dziś wiadomo, że popularna, tania i jednocześnie skuteczna jest reklama przez internet. Warto podkreślić, że kryzys gospodarczy jest dla niej dużą szansą. Jeśli chodzi o narzędzia dotyczące komunikacji internetowej – warto pomyśleć o skorzystaniu z hasła pełnego dostępu, oferty płatnej, mailingu z ofertą własnej firmy czy reklamy bannerowej. Solidne usługi tego typu obiecuje właśnie portal OPENKontakt.com.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top