OPTIMUS S.A. dystrybutorem monitorów EIZO

OPTIMUS S.A. dystrybutorem monitorów EIZO 1OPTIMUS S.A. dołączył do grona dystrybutorów firmy EIZO – japońskiego koncernu zajmującego się od ponad 30 lat projektowaniem i produkcją monitorów. Wysoka jakość urządzeń EIZO gwarantowana jest dzięki przestrzeganiu rygorystycznych norm produkcyjnych. Monitory EIZO produkowane wyłącznie w fabrykach w Japonii.

W ofercie EIZO dostępne są trzy grupy produktów: monitory do zastosowań biurowych i domowych (serie PrimEdge, MultiEdge i SlimEdge), monitory graficzne (seria ColorEdge) oraz monitory do zastosowań w medycynie (seria RadiForce).

Monitory EIZO charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, doskonałą jakością obrazu oraz najdłuższą na polskim rynku, 60-miesięczną gwarancją w systemie 'door-to-door.

'Zgodnie ze strategią OPTIMUS S.A. koncentrujemy się na produkcji i dystrybucji produktów zaawansowanych technologicznie i najwyższej jakości.’ – powiedział Bogusław Góral, Dyrektor Działu Zakupów i Dystrybucji OPTIMUS S.A. – 'Monitory EIZO zdobywają liczne nagrody w testach porównawczych publikowanych na łamach specjalistycznych magazynów na całym świecie. Rozpoczęcie współpracy z firmą EIZO jest naturalną konsekwencją realizowanej przez nas strategii.’

http://www.optimus.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top