Orange: BlackBerry BIS o 60 procent taniej

Orange obniżył o 60 proc. cenę za korzystanie z usługi BlackBerry BIS, która pozwala m.in. na odbieranie e-maili w telefonie.
Od dziś cena usługi BlackBerry BIS, dostępnej w ramach oferty Orange dla Firm wynosi 19,90 zł + VAT miesięcznie za dostęp do poczty. Oznacza to obniżkę aż o 60 procent. Nowe ceny dotyczą nowych oraz obecnych klientów usługi, którzy o zmianie zostaną poinformowani specjalnym SMS-em.

Usługa BlackBerry BIS (BlackBerry Internet Service) przeznaczona jest dla każdego, kto chce mieć stały dostęp do poczty e-mail, bez limitu przesyłania danych. Pozwala na  jednoczesną obsługę do 10 kont pocztowych działających w oparciu o protokół POP3, IMAP4. Umożliwia odbieranie, wysyłanie, kasowanie wiadomości e-mail oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach m.in. Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio z telefonu komórkowego lub terminala BlackBerry.

BlackBerry BIS jest dostępna dla wszystkich klientów ofert abonamentowych Orange dla Firm, które  obejmują transmisję danych GPRS. Można z niej korzystać za pośrednictwem terminali BlackBerry firmy RIM oraz popularnych telefonów innych producentów m.in. Sony Ericsson P990i/P1 oraz Nokia serii E i Communicator.

Wraz z obniżeniem ceny BlackBerry BIS, w ofercie Orange dla Firm pojawiają się dwa nowe modele telefonów komórkowych umożliwiające korzystanie z usługi: Nokia E51 i BlackBerry 8320. Ich cena zależy od wybranej taryfy i zaczyna się już od 1 zł + VAT.

Usługa BlackBerry wykorzystuje technologię push e-mail światowego lidera firmy RIM, dzięki której odbieranie i wysłanie e-maili odbywa się równie szybko i wygodnie, jak SMS-ów.

www.orange.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top