Orange Polska i IDEA Global szukają startupów

M2M, Internet rzeczy (IoT), obsługa klienta i finanse to główne obszary zainteresowania Orange i IDEA Global. Wybrane startupy we współpracy z ekspertami i pod okiem mentorów stworzą wspólną ofertę z Orange Polska.

Orange Polska i IDEA Global szukają startupów 1Akcelerator IDEA Global rozbudowuje sieć partnerów. W ostatnim czasie do tego grona dołączył Orange Polska, który ma już doświadczenie we współpracy ze startupami.

W ramach Orange Fab, który od 4 lat działa na polskim rynku, akcelerację przeszło 21 firm z Polski i rynku wschodniego. Udział w programie przyniósł wdrożenia, m.in. OORT, Tutlo, i Wandlee – mówi Joanna Bruździak-Maleszewska, kierownik Wydziału Inkubacji i Nowych Rozwiązań w Orange Polska.

Wspólnie z Orange poszukujemy startupów, które przeprowadzimy przez drugą turę akceleracji w ramach IDEA Global – wyjaśnia Daniel Dereniowski, doradca zarządu ds. startupów w spółce Ideo. M2M, Internet rzeczy (IoT), obsługa klienta i finanse to obszary, które w naturalny sposób wpisują się w potrzeby Orange. Startupy, które wybierzemy mogą liczyć na próbę stworzenia wspólnej oferty z Orange Polska. Nie muszę chyba wyjaśniać jak duże możliwości rozwoju z tego wynikają – dodaje.

Więcej informacji nt. akceleratora oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.ideaglobal.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top