OS3 będzie promować w internecie markę Furby

Opublikowano: 5 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od kwietnia OS3 będzie odpowiadzialna za promocję zabawki Furby, której producentem jest Hasbro. W ramach projektu zostaną stworzone profile na Facebooku oraz NK.

products_furby_pinkNa Naszej Klasie zostanie dodatkowo stworzona gra. Realizacja projektu została oparta na trzech grupach docelowych: dzieciach, rodzicach oraz osobach młodych, które pamiętają zabawkę sprzed 15 lat.

Edukacyjna zabawka, która narodziła się w 1998 roku, zadebiutuje w Polsce na wiosnę w nowej odsłonie i przemówi w naszym rodzimym języku.

OS3 współpracuje z Hasbro Polska od 2005 roku, prowadząc projekty m.in. dla marek: Tabu, Pictureka, Cuponk, WGR czy Monopoly. W 2012 agencja otrzymała srebrne Effie za kampanię „Głosowanie na polską planszę Monopoly Polska”.

Sylwester KozakOS3 będzie promować w internecie markę Furby

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.