Oskary 2004 – bezpośrednia transmisja w Onet.pl

Opublikowano: 17 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Oskary2004.onet.pl to kolejna, czwarta już z rzędu wersja serwisu specjalnego, poświęconego jednemu z najważniejszych dni świata filmu.Onet.pl przeprowadzi w niedzielę 29 lutego 2004 roku transmisję na żywo ceremonii w Kodak Theatre w Hollywood.

Tegoroczny specjalny serwis proponuje Internautom bezpośrednią relację z ceremonii wręczania Oskarów. Galę poprowadzi po raz ósmy znany komik Billy Crystal.

Mechanizm transmisji jest analogiczny, jak w relacjach sportowych przygotowywanych na potrzeby użytkowników Onet.pl. Strona apletu nie wymaga odświeżania, informacje na niej zmieniają się automatycznie, w chwili wprowadzania zmian przez redaktora relacjonującego przebieg uroczystości.

Zasoby treściowe serwisu, z racji uwzględnienia danych z ostatnich lat, są imponujące. Użytkownik może przejrzeć wszystkie nominacje i wyniki ostateczne poprzednich gali oskarowych z lat 2001, 2002 i 2003.

Dostępne są także szczegółowe informacje o nowo nominowanych filmach w 25 kategoriach.Główne działy serwisu: Wiadomości, Plotki i Artykuły, prezentują najciekawsze materiały redakcyjne, związane z filmami stającymi do walki o statuetki. Całość uzupełnia oskarowe forum dyskusyjne.

Serwis oskarowy jest od lat integralną częścią serwisu Film.onet.pl, z którego w styczniu 2004 roku skorzystało ponad 2,2 miliona unikalnych użytkowników. Jest to ponad dwukrotnie więcej niż w serwisie filmowym kolejnego w rankingu popularności portalu, Wirtualnej Polski.

„Mam nadzieję, że serwis oskarowy spełni rosnące rokrocznie oczekiwania polskich Internautów, a niektórych z nich zachęci do zapoznania się z zasobami najpopularniejszego serwisu filmowego w polskim Internecie” – powiedział Radosław Krawczyk, redaktor naczelny Onet.pl.

Serwis oskarowy Onet.pl w tym roku sponsorowany jest przez Simplusa.

http://oscary2004.onet.pl

Sylwester KozakOskary 2004 – bezpośrednia transmisja w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.