otoDom.pl po angielsku

Serwis otoDom.pl przygotował niespodziankę dla swoich Klientów obcojęzycznych, teraz mogą oni przeglądać ofertę otoDom.pl w angielskiej wersji.

Z polskich serwisów coraz chętniej korzystają osoby obcojęzyczne. Szczególną popularnością w odbiorze cieszą się portale informacyjne oraz serwisy, do których zaglądają osoby prowadzące biznes w Polsce. Znalezienie pomieszczeń dla firmy i miejsca do zamieszkania to często pierwsze sprawy z którymi muszą uporać się biznesmeni przybywający do naszego kraju.

Funkcjonalność dedykujemy obcokrajowcom, którzy są zainteresowani rynkiem nieruchomości w Polsce – mówi Przemysław Kotwicki, kierownik serwisu otoDom.pl. – Dotychczasowy brak angielskiej wersji serwisu mógł być przeszkodą w swobodnym poszukiwaniu przez nich  mieszkania czy powierzchni biurowej. Możliwość korzystania z otoDom.pl w najpopularniejszym języku biznesowym rozwiązuje ten problem – dodaje Kotwicki.

Ponieważ wielu Polaków poszukuje nieruchomości również poza naszym krajem, wersja angielska ułatwi dodawanie ogłoszeń w celu pozyskania polskich klientów również osobom z zagranicy. Wersja otoDom.pl dla obcokrajowców to bliźniacze odbicie oryginalnej witryny serwisu.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry