Outsourcing ComputerLandu dla J.W. Construction

Opublikowano: 24 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

ComputerLand SA podpisał z J.W. Construction umowę na świadczenie usług outsourcingowych. Umowa ta jest rozszerzeniem dotychczas świadczonych usług w zakresie dostawy i wdrożenia rozwiązań informatycznych klasy ERP i CRM. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Jej wartość w ciągu 3 lat wyniesie 3,5 miliona złotych.

Zgodnie z podpisaną umową ComputerLand zobowiązuje się udostępnić wyspecjalizowaną i bezpieczną infrastrukturę teleinformatyczną centrum outsourcingowego Web Inn dla sprzętu komputerowego systemów ERP i CRM wraz z bezpiecznym dostępem telekomunikacyjnym.

Ponadto podpisana umowa zapewnia J.W. Construction stałe wsparcie wysokiej klasy specjalistów zarządzających systemami ERP i CRM, zgodnie z najwyższymi standardami SLA (Service Level Agreement). ComputerLand zobowiązał się również służyć końcowym użytkownikom systemów ERP i CRM specjalistycznym wsparciem (help-desk, support desk) w codziennej pracy z systemami oraz zarządzać i administrować urządzeniami sieci WAN, zbudowanej w oparciu o urządzenia Cisco Systems.

Dzięki umowie outsourcingowej J.W. Construction zyskuje stały dostęp do profesjonalnej kadry informatycznej i może się skoncentrować na swej podstawowej działalności biznesowej.

http://www.computerland.pl

Sylwester KozakOutsourcing ComputerLandu dla J.W. Construction

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.